Podesty sceniczne

Dostępne w ofercie wynajmu podesty sceniczne doskonale nadają się na pokazy mody, platformy pod chór lub pod nagłośnienie frontowe, podstawy pod perkusję czy mównicę oraz jako główny element estradowy, rozstawiany w salach, aulach, jak i na świeżym powietrzu. Odpowiednio dostosowana wysokość i wielkość gwarantują dobranie parametrów technicznych do oczekiwań Klientów i charakteru zastosowania.

Podesty są wykonane z antypoślizgowej i wodoodpornej sklejki, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowników. Dodatkowo możemy zapewnić obicie konstrukcji szarą wykładziną. Jest to rozwiązanie, które idealnie prezentuje się na prestiżowych eventach, bankietach i imprezach firmowych. Jeden segment podestu ma wymiary 1 na 2 metry i różne zestawy stałych i regulowanych nóg, które zakończone są stopkami z tworzywa gumowego.


Istnieje możliwość ustawienia podestów na następujących wysokościach:

  • Nogi regulowane od 80cm do 140cm
  • Nogi stałe 30cm
  • Nogi stałe 60cm


Segmenty można dowolnie składać i formować różne kształty. Podesty mają bardzo stabilne i mocne konstrukcje. Każdy ma nośność 900kg/m2 i posiada certyfikat dopuszczający do użytkowania TUV. Dodatkowym atutem jest łatwość montażu i lekkość konstrukcji. Poszczególne elementy perfekcyjnie do siebie pasują i zapewniają prostą instalację w krótkim czasie.                                


 


Polecane strony:

fotomariusz.eu P.W. ETC


Copyright © PROXA SOUND 2007
Ostatnia aktualizacja: 16.05.2016